| freddy1337 a întrebat:

De cand mi-am luat router-ul TP-LINK Archer C2 am o problema. Acea problema este ca uneori imi intrerupe conexiunea la internet pentru o secunda apoi revine la normal. Nu mai stiu ce trebuie sa fac, am incercat sa o rezolv singur dar nu am reusit. Va rog ajutor!

4 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Din pacate nu ai ce sa-i faci. Multi s-au plans de faptul ca acest router este instabil pe partea de Wireless. Nici la viteza nu exceleaza. Poti sa-l trimiti in service sa le spui de problema de intreruperi de semnal si daca nu se rezolva, sa-ti dea banii inapoi.

| freddy1337 explică (pentru JustCosmin):

Problema e ca il am de ceva timp, cred ca de vreo 8 - 9 luni, vad eu ce pot face...

| JustCosmin a răspuns (pentru freddy1337):

Nu conteaza, garantia ar trebui sa fie de 2 ani. Deci poti sa-l trimiti in service fara nicio retinere.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut problema asemanatoare, l-am trimis la service, l-au testat vreo ~4-5 zile si apoi mi-au spus ca ce aleg, alt router s-au banii, si aia a fost.