| DinuSorin a întrebat:

am si eu o intrebare.De curand am achizitionat un Nokia 5228, dar nu reusesc sa fac un playlist dupa card, toate melodiile care le pun pe card pot sa le ascult doar cate una(ex:play melodie...se termina dau "back" intru la alta iar dau play si tot asa). Ce vreau eu, este sa pot asculta muzica fara sa se opreasca melodia sa treaca singur mai departe.
Astept raspunsuri. O zi buna!

Răspuns Câştigător
| Master1ro a răspuns:

Salut.
Copie muzica pe Card in folderul Sunete Digitale.

2 răspunsuri:
| poopsikutza_1214 a răspuns:

Acceseaza music player

| DinuSorin explică:

~Multumesc pentru raspunsuri cel de la Master1ro a mers...Sa ne traiestihappy.*fundita*