| Danyel_Dany_1996 a întrebat:

ziua, am si eu o intrebare.
Eu ce-i adevarat nu prea ma pricep la telefonie, rog pe cine se pricepe, sa ma ajute si pe mine cu ceva.
Am un Allview A4 you, am avut niste mici probleme cu el, iar cand i-am dat reboot, din fabrica, nu imi mai apar diverite aplicatii, setari. gen bluetooth, tastatura, galerie, muzica, contacte, si asa mai departe din maxim 100 aplicatii care le aveam mai am 15-16
Ce e de facut, Dau funda celui ce ma ajuta.
O zi buna

4 răspunsuri:
| Mihnea_Purdea_2000 a răspuns:

Daca m-ai are garantie mergi la magazinul de unde l-ai cumparat si spune-le ce s-a intamplat.

| Pool77 a răspuns:

La noi in familie, toata lumea in afara de mine are Allview.
Chestie ciudata, tatalui meu dupa restart i s-au sters toate contactele din telefon.
Mamei mele dupa restart, s-au sters pozele si mesajele.
Au ele o problema majora, zic eu de care nici Allview nu stiu cum sa se ocupe.
Am utilizat si eu Allview A4 You, nu stiu cum ai avut tu 100 de aplicatii cand eu si sa instalez messengerul m-am chinuit undeva in jur de 30 de minute pana am reusit sa-mi fac loc sa-l instalez.

| Danyel_Dany_1996 explică (pentru Mihnea_Purdea_2000):

Dar e putin sgariat,, si dupa astia de la altex gasesc o scuza si spun ca l-am stricat eu

| Danyel_Dany_1996 explică (pentru Pool77):

Prin 100 aplicatii m-am referit la toate aplicatiile telefonului, gen maps, google maps, tastatura, antifurt, agenda launcher 3, etc
din toate 100 si ceva. mai am vreo 30 si ceva