| evildarks a întrebat:

Buna Ziua, am si eu o intrebare. Incerc sa imi dezactivez contul de Instagram si nu ma lasa, adica de fiecare data cand "da" ca vreau sa il dezactivez ma trimite la pagina principala cu contul in continuare la fel, si precizez ca raspunde si la motivul pentru care vreau sa imi inchid contul si introduc si parola cum imi spun ei. Ofer funda plus vot, multumesc anticipat, daca stie cineva va rog mult sa ma ajute. Multumesc inca o data.

Răspuns Apreciat de Editori
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate fi o eroare de la ei. Încearcă să îți dezactivezi contul de pe alt laptop. Ori, copiază linkul contului tău și probează-i existența pe alt dispozitiv. Poate că e deja șters...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.aflacum.ro/......ina-2.html

| evildarks explică (pentru anonim_4396):

Si crezi ca nu am incercat cum ai zis tu? am si zis mai sus ca fac toti pasi pe care si tu mi i-ai trimis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru evildarks):

Eu ti-am dat un mic sfat, daca l-ai incercat si nu a functionat, da-le un mesaj/reporteaza-le eroarea, sigur ai un email/pagina pentru asa ceva.