| En0ugh11 a întrebat:

Buna ziua am si eu o mica, mare problema cand vreau sa intru pe google chrome, yahoo mesenger, jocuri etc imi arata un patratel in care scrie asa : User account control, Do you want to allow the following program from an unknown publisher to make changes to this computer? Program name: Svchost.com, Publisher: Unknown, File origin: Hard drive on this computer va rog ajutati-ma multumesc!

2 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

"Panou de control -> Sistem şi securitate -> Centrul de acţiune -> Modificare setări control cont utilizator".
http://www.7tutoriale.ro/......orului-ccu

| En0ugh11 explică:

Si eu unde trebuie sa dau cursoarul sus de tot, jos de tot, sau doua liniute in sus!?