| MacoveiViorel a întrebat:

am si eu o nedumenire,si precizez ca sunt un incepator in domeniul CSS,am facut un site dar atunci cand dau zoom in/out textul isi schimba pozitia, uneori si pozele.Presupun ca de vina este tagul position.Si imi puteti explica acest tag? Mai precis "position=fixed/fixed/relative/absolute".Cum pot sa imi pun pozele, text oriunde vreau eu in pagina?

Răspuns Câştigător
| ArmywCode a răspuns:

Foloseste bootstrap.

2 răspunsuri:
| raz0000001 a răspuns:

Le gasesti pe net...

relative si aboslute merg impreuna de multe ori

fixed e fixat pe ecran, cum e sageata din dreapta jos pe TPU

da-mi mesaj daca vrei sa vorbim si eu sunt interesat