| vali16ro a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema am facut in exact pasii pe care ati spus si imi da o eroare ….
"Parse error: syntax error, unexpected >‘’ in /home/grovestr/public_html/includes/functions_display.ph p on line 442"
uitati si o poza …
uitati aici o poza cu eroarea... http://procs.pro/problema.PNG

1 răspuns:
| ww000 a răspuns:

Vali16ro, pentru a-ti raspunde cineva la o intrebare aceasta trebuie sa existe.Ei bine tu ai pus nici o intrebare si doresti un raspuns la problema ta.