| Lăcătuș_Ștefania_1996 a întrebat:

Am si eu o problema: am un telefon Samsung galaxy J5 si cand vreau sa setez deblocare la glisare sau niciuna scrie "dezactivat de administrator, de politica de criptare sau de spatiul de stocare al acreditarilor". Am auzit ca o solutie este stergerea acreditarilor, dar astept si parerile voastre.

1 răspuns:
| iPaladinus a răspuns:

Da. Sterge acreditarile iar problema este rezolvata. Si trebuie sa fie dezactivat tot acolo unde scrie Administratori dispozitiv