| Deea_Andreea_1985_7Jem a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul meu...de aseară nu mai merge niciun browser pe el. Adică când deschid google chrome si sa zicem ca creau sa caut ceva arată cursorul ala ca se încarcă dar pot sa il las cât vreau ca nu se întâmpla nimic după ceva timp IMi apare pagina inactivă am încercat si cu opera dar tot la fel. Internet explorer merge si am încercat sa reinstalez google chrome dar tot la fel.Laptopul se mișca la fel nu are nicio problema. M-am jucat pe el. Fără probleme. Net am. Aveți idee de la ce e?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De la virusi?

| gelu1970 a răspuns:

Descarca pe un stick malwarebytes free.
apoi il executi de pe stick in laptopul tau.
ca sa descarci programul respectiv foloseste un pc neinfectat fie al tau fie al unui vecin. vreau sa spun unul in care sa poti deschide un browser.
de asemenea poti sa restaurezi laptopul la o data anterioara, insa daca e infectat nu schapi de virus.