| AlexTm99 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-u, problema este ca nu imi arata nimic pe monitor, nici mesajele de bios de la pornire, tin sa specific ca placa de baza e noua, monitorul merge, placa video nu cred ca e de vina ( am incercat si pe cea intergrata si tot asa ) sursa este buna, iar rami sunt buni, hardul se aude normal, cand il pornesc nu se aude nici-un bip... a mai ramas sa incerc cu alt hard sau alt procesor. chiar nu i-am dat de cap. Astept parerile voaste, multumesc pentru timpul pierdut citind asta happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Poate ramii sunt pe alta frecventa fata de placa de baza sau nu sunt buni ori procesorul e gata in rest nu-ti apar probleme de astea

| AlexTm99 explică (pentru Beres_Andrei_1982):

A mai ramas sa incerc cu alt procesor. rami sunt buni ( am incercat pe ambele sloturi )...