| sk0rpion a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema cu placa de sunet sau sistemul 5.1, Intr-o seara ma uitam la un film bluray 1080p si dintr o data se blocheaza pc-ul si se reseteaza din cauza la temperatura placi video (mi sa mai intamplat), dupa restart am terminat de vizionat filmul si apoi am stins pc-ul a 2 zi observ ca nu se mai aude la fel de tare sunetul, prima data am verificat in cpanel sa nu fi scazut wave dar nimic, inchid xp-ul si intru pe win 7 (le am pe ambele instalate) si la fel se aude mai incet, primul lucru care imi trece prin gand e ca s-a stricat boxele, dar bag castile direct in unitate si la fel se aude mai incet, am instalat si ultima versiune de soft de placa de sunet si degeaba, ce ar putea fi? e destul de enervant sunetul se aude acum la maxim cum ar fi fost la un sfert inainte, multumesc

1 răspuns:
| ViorelS a răspuns:

Poate fi de la placa audio,la fel si la mine acum depinde du-te cu el la un service si iti spun aia sigur, dar sa stai langa ei ca iti pot lua piese din el, asa s-a intamplat cu un prieten.