| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema de genul la pc https://youtu.be/Wor7mASx3ws
Ideea e ca nu imi apare deloc acolo cand se incarca diagnose pc sau analyzing nimic. Am incercat sa dau restart de mai multe ori, m-am mai uitat si la alte tutoriale dar nimic si mai nou se blocheaza cand se incarca pentru prima data atunci cand apare logoul de la windows. Am incercat sa reinstalez windowsul, am pe stik si pe cd si nimic tot imi apare eroarea aia cu fata trista si scris. Ce as putea face in legatura cu aceasta problema?

3 răspunsuri:
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Salut, incearca sa resetezi BIOS-ul, scoti bateria de bios, o lasi 2-3 min si o pui la loc. Daca nu vrea nici asa, reformateaza hard-ul sau incearca sa bagi alta versiune de Windows in afara de 8, precum 7 sau de ce nu, 10.

| Badboy12Spike a răspuns (pentru TheBoyTheCool24):

Pai windows 10 am

| TheBoyTheCool24 a răspuns (pentru Badboy12Spike):

Incearca cu alta versiune de preferabil 8.1, vezi ce rezolvi.