| SerbanIulian a întrebat:

am si eu o problema..Ieri mi-a ajuns hoverboard-ul.L-am desigilat, l-am lasat 2 ore sa fie la temperatura camerei si dupa l-am pus la incarcat 2 ore, dupa l-am scos.M-am plimbat putin cu el prin casa si am spus sa apas pe butonul cu clopotel de pe telecomanda..si cum am apasat..roata dreapta s-a blocat si roata stanga mergea normal, apoi l-am inchis si l-am aprins din nou si clipeste beculetul de la indicatorul de functionare..clipeste de 3 ori dupa o pauza mica si tot asa...tin sa precizez ca am incercat sa fac un reset de mod de operare dar dupa ce tin 6-7 secunde apasat pe buton, luminile toate clipesc si indicatorul ramane aprins.Ce as putea face? Hoverboard-ul e de la MonkeyBoard

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uita-te in manual de folosire si vezi pe ce ai apasat si ce este de facut.

| SerbanIulian explică (pentru Violleta2022):

L-am trimis inapoi la ei..ca am garantie. laughing mersi oricum