| fydo a întrebat:

Am si eu o problema. mi-am schimbat windowsul si din greseala am sters partitia D...cum o pot recupera m-am uitat pe net de niste programe insa nu imi gaseste...va rog, dau funda.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca ai sters partitia D, continutul acesteia nu mai poate fi recuperat. Totusi, daca doresti s-o recreezi (fara continut) descarca Partition Magic 8.

| MihocSilviu a răspuns:

Intra la start, tasteaza Computer Management, apoi Storage si unpic mai jos o sa-ti arate ce partitii ai, apoi dai pe partitia stearsa si selectezi make as active