| Marilena_Dobrin_1971 a întrebat:

Buna ziua am si eu telefonul s5830i si am descoperit ca pot face streaming videa de pe site-uri cu filme online. Dar am o problema. La fiecare 4 minute ori ma scoate ca si când filmul ar fi fost terminat sau se opreste pur si simplu ca pe Pauza. Stiti cum pot rezolva asta?

5 răspunsuri:
| MariaAndreea73829 a răspuns:

Nu stiu

| kar1GaNNN a răspuns (pentru MariaAndreea73829):

Ce raspuns e asta ma " Nu stiu "?
Pai frate daca nu sti nu mai raspunde.
Omul vrea sa il ajuti nu sa ii zici ca nu sti, era ma isimplu daca nu sti sa treci cu vederea peste intrebare.

| MariaAndreea73829 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Ce iti pasa?

| kar1GaNNN a răspuns (pentru MariaAndreea73829):

Nu raspunzi cu " Nu stiu " mai bine ignori intrebarea si treci peste ea.

| MariaAndreea73829 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Spun din nou. ce iti pasa tie!