| Alexandra9647 a întrebat:

am si eu un telefon Nokia 6700 slide de vreo doua zile. Probabil ca daca as mai astepta si as mai sta cu ochii pe el as afla singura, insa nu am atat timp si nici atata rabdare. Am o problema: am card la el de 2 GB, insa cand am incercat sa-mi transfer niste melodii de pe un alt telefon in al meu, le-a salvat in memoria telefonului care nu este foarte mare si dupa 8 melodii mi-a spus ca nu mai are memorie libera. Intrebarea mea este cum sa fac astfel incat toate melodiile pe care le iau de la alte persoane sa mi se salveze direct in card ca sa nu ma mai chinui cu memoria telefonului si mai ales, cum fac sa-mi transfer cele 8 melodii in card astfel incat sa-mi golesc memoria telefonului si sa o folosesc pentru lucruri mai usoare.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Ar trebui sa ai in optiuni move to memory card, si prin setarile telefonului ar trebui sa alegi unde sa iti descarce.