| vmalex21 a întrebat:

Buna Ziua.Am si si o intrebare.Cum se poate face ca sa nu mai primesc mesaje pe messengerul de la Facebook de la toti cocalarii si meltenii care nu sunt in lista mea de prieteni? Exista vreo functie de a restricționa aceste mesaje? M-am săturat să mă trezesc cu mesaje obscene si injurioase de la unii care mai apoi dau block, mai nou a dispărut si functia de report.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti. Poti doar sa-i blochezi pe rand si gata.

Bula
| Bula a răspuns:

Intrii la setarile contului si lasi ca pagina ta sa poata fi conectata doar de cercul tau de prieteni.
Pe cei nedoriti le blochezi.

| vmalex21 explică (pentru Bula):

Poti sa imi spui mai exact cum? Am cautat si nu am gasit.

| Bula a răspuns (pentru vmalex21):

Intrii in contul tau prin browser, de pe un calculaator sau laptop (nu prin aplicatie de telefon).