| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua,
Am telefonul lg gt405, dacă îl scot de la încărcat si nu e încărcat complet, afectează telefonul/bateria cu ceva?

Răspuns Câştigător
| hudisteanum a răspuns:

Nu telefonul nu e afectat nici bateria si asta e o regula universala pentru telefoana dar de 1000... ori poate dauna bateriei dar sunt rare cazurile

3 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

In timp da, o sa te tina mai putin

| Eღilia62 a răspuns:

Nu,doar daca abia l-ai luat si trebuie tinut 12 ore, inchis, la incarcat.

| Skylerx a răspuns (pentru Eღilia62):

Da, ai dreptate. Si mie mi-a facut la fel, nu esti singurul, @Razvan_2250.