| Aliki a întrebat:

Am trimis mesaj pe viber unei persoane care m-a blocat și probabil mesajul a ajuns dar la mine nu apare ca fiind citit (spun asta pentru ca ulterior acea persoana m-a deblocat) si apare doar o bifă gri. Persoana destinatar e posibil sa îl fi citit dar sa nu apară la mine ca fiind citit? P. S: nu as vrea sa îl trimit din nou

1 răspuns:
| qwertpro a răspuns:

Daca ai trimis mesajul atunci cand erai blocat si apoi el ti-a dat unblock, mesajul trimis anterior nu va fi trimis si el nu il va vedea, doar tu il poti citi.