| sandwich a întrebat:

am un BlackBerry curve 9320 si mi-am setat modul de economisire al baterie, cand bateria a scazut sub 8% a cazut semnalul cu mesajul " baterie prea slaba pentru utilizare radio", am dezactivat modul de economisire si tot acceasi problema, dupa care am pornit din nou telefonul si mi-a mers pret de 1 minut cu semnalul insa dupa accea a recidivat problema.
Ce se poate face?
Va multumesc

1 răspuns:
| kta1431k a răspuns:

Buna, multe telefoane noi, dupa ce raman cu bateria sub 10% nu le mai merg radio, mp3, camera, singurul lucru indicat e sa reincarci bateria, deci, nu e problema asa grava.