| DanutIulian a întrebat:

Am un cont de email am parola la el si emailul de conectare, dar cand ma conectezi imi cere codul de siguranta la telefon.
Eu mi-am schimbat nr de telefon si am uitat sa-l shimb pe yahoo si acum cand imi cere mi-l cere de la nr vechi, cum pot sa fac sa intru iar pe email?
Astept orice sugestie.

3 răspunsuri:
| AttractionLaw a răspuns:

Păi nu sunt sigur, dar eu în locul tău ași apăsa pe butonu''ați uitat parola"care se află sub bara în care introduci email-ul și parola, și urmează instrucțiunile, poți chiar să modifici parola sau altceva, dar pe viitor notează orice parolă pe o foaie și chiar și nr.tel.,îți sugerez eu.Succces! Sper că te va ajuta!

| DanutIulian explică (pentru AttractionLaw):

Am parorla am tot in afara de nr de telefon pe care l-am shimbat.

| AttractionLaw a răspuns:

Păi atunci scrie emailul tău aici: https://login.yahoo.com/......e/username