| anonim_4396 a întrebat:

am un id de mess: emanuel_b10@yahoo.com la care mi-a fost schimbata parola, schimbate cele doua intrebari de securitate. Pe ea am date importante si as vrea sa o recuperez, poate cineva sa ma ajute sa-i contactez pe cei de la yahoo sau cu alta sugestie? Va rog ajutati-ma... FUNDA

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

E-mail secundar ți-ai pus la cont? Dacă da e singura cale prin care mai poți recupera acel cont.Din momentul în care s-au schimbat de altul datele contului tău, cei de la yahoo consideră că tu ai făcut asta și cum tu nu ai contradovezi, rămâne contul al celui al cui îi keylogger-ul din PC-ul tău (sau al altuia, depinde de situații). Succes