| Maria_Soava_1981 a întrebat:

am un iphone s5 si mi se descarca foarte repede.am facut toate setarile care zic ca imi consuma bateria dar tot degeaba.se descarca si fara sa intru pe internet sau alte aplicatii.doar daca il deschid sa ma uit cat este ceasul si deja vad ca se descarca.as vrea sa stiu din ce cauza si daca se poate rezolva.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie dus in servis unde o sa il repare cei de acolo care se pricep.

| ziftode a răspuns:

S5 nu exista, poate 5s sau Samsung
din pacate 99.99% e bateria, care (iar 99.99% nu mai are garantie) inseamna ca trebuie schimbata, si in teorie te costa mai mult decat un telefon la fel la mana a doua de pe OLX, traiasca si infloreasca politica absolut IMBECILA cu bateriile la telefoane care nu pot fi schimbate decat la service sad

| RAY a răspuns:

E ceva normal asta, trebuie sa isi cumperi alt telefon, bateria e scumpa nu are rost, cumpara s6 daca esti fana iphone sau s7 Samsung daca vrei sa treci pe Android

| Maria_Soava_1981 explică (pentru RAY):

Multumesc pentru raspuns.am gresit cand am zis ca este s5 de fapt este iphone5 si intr-adevar era bateria.am schimbat-o si m-a costat 50 de euro noua cu garantie. avand in vedere ca eu sunt in Italia si telefonul a costat 340 de euro a meritat sa-i schimb doar bateria.multumesc inca o data.

| RAY a răspuns (pentru Maria_Soava_1981):

Dar merita sa cumperi iphone nu?

| alii98 a răspuns:

Daca ti-ai luat iphone, vina ta