| anonim_4396 a întrebat:

am un laptop cu windows 10 de ceva timp imi apare mesajul asta your pc run into a problem and needs to restart nu ma mai pot conecta la wifi sa resetat dar nu s-a rezolvat nimic, am reinstalat windows dar pe degeaba.Imi poate spune cineva daca se poate rezolva situatia si cum.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Reinstaleaza windows cu formatare apoi instaleaza numai driverul video, driverul de net sau wi-fi sa nu-l instalezi! Ar trebui sa se instaleze odata cu windows si un driver wi-fi, lasa-l pe ala si nu-l instala pe cel original! Daca nici asa nu merge, instaleaza o alta versiune de windows 10, ultima versiune e cam cu probleme pana isi face actualizari... Incearca asa! Bafta!

| xkapt5 a răspuns (pentru lpavel):

Multumesc pentru raspuns, era din cauza Routerului nu l-am mai resetat de 1 an de zile acum l-am resetat si merge se conecteaza la wifi

| xkapt5 a răspuns (pentru xkapt5):

M-am bucurat prea repede pe degeaba am resetat si ruterul nu merge decat prin fir

| lpavel a răspuns (pentru xkapt5):

Cred ca ar trebui sa schimbi router-ul... happy

4 răspunsuri:
| cristibossvip05 a răspuns:

Ai cam prajit windowsul. Reinstaleaza l. Daca ai un backup, doamne ajuta