| Maica_Constantin_1960 a întrebat:

Bună ziua! Am un laptop și după ce intră în Windows și apar pe ecran programele de închide imaginea și imediat apare din nou și tot așa mereu...se repetă.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Problema apare doar dupa ce se deschide windows-ul, sau apare si in timpul bootari sau in timp ce esti in BIOS?

Incearca sa intri in safe mode si sa reinstalezi driverul placii video.

Daca nu te descurci du-te cu el la un service. Procesul depinde de versiunea sistemului de operare, precum si modelul laptopului.

| Maica_Constantin_1960 explică:

După ce se deschide Windowsul în bios imaginea e stabilă...