| Corina_Sibisteanu_1987 a întrebat:

am un laptop Toshiba satellite L40-139 pe care tocmai am instalat Windows XP. Problema cea mai mare este cu driverele care se gasesc foarte greu. Intr-un final am reusit sa instalez cateva adintre ele dupa lungi cautari, dar nu reusesc pe internetul acesta sa gasesc Driverul wireless. Am incercat toate site-urile posibile si nu reusesc. Cine ma poate ajuta va rog cu un driver wireless, am urgent nevoie!

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Foloseste programul asta gratis http://download.drp.su/DRPSu13-Lite.exe

| Galatz a răspuns:

Du-te inapoi de unde ai cumparat laptop-ul si o sa vezi ce o sa-ti spuna.

| Davidde a răspuns:

Cel mai bine si cea mai simpla metoda, Descarca Driver Geniul Profesional 11 de pe www.kat.ph.Urmeaza instructiunile de instalare si daca nu ai gresit nimic din instructiuni ar trebui sa iti gaseasca toate driverele pentru laptopul tau. Sper ca ti-am fost de folos.

| Oanaeu56 a răspuns:

Daca stii numele driverului si a producatorului, cauta pe saitul lui happy
Eu asa procedez cu ale mele happy

| Oanaeu56 a răspuns:

Daca stii numele driverului si a producatorului, cauta-l pe saitul producatorului happy

| Corina_Sibisteanu_1987 explică:

Am rezolvat intr-un final...va multumesc pentru ajutor!