| Allexander07 a întrebat:

Am un proiect de realizat referitor la "Tehnologia in viitor problema sau binefacere" daca puteti sa ma ajutati cu ceva defintii despre tehnologie, argumente pro/contra astept si sfaturi referitoare la realizarea proiectului.

Proiectul va fi in power point.

3 răspunsuri:
| aj3k16lm a răspuns:

Daca nu ai citit regulamentul, e interzis sa iti faci temele pe TPU. Poti cauta pe internet atatea surse, nu mai astepta sa primesti mura in gura, fara suparare.

| DavidoffUser a răspuns (pentru aj3k16lm):

Toți vor așa...Generația Facebook.

| Allexander07 explică (pentru aj3k16lm):

Stimabile, n.am zis să îmi faci tema, am cerut sfaturi pentru realizarea ei, deoarece eu am mai multe idei in cap si nu stiu care sa o un in folosinţă.