| oviivan a întrebat:

am un ps3 de 320gb si am urmatoarea problema. De cate ori vreau sa ma joc fifa (2015... 2017) mi se blocheaza in joc la fiecare 4 secunde. Functioneaza cu intreruperi. Daca ma joc alte jocuri nu are nici-o problema, functioneaza normal. Stie cineva ce ar putea avea? Sau ce sa ii fac? i-am dat resetare totala ce a durat 18 ore si pe urma a functionat dar acum iar imi face probleme.

2 răspunsuri:
| Anonim769 a răspuns:

Poate sa fie din cauza cd-ului si eu patesc uneori la fel, dar oricum ps3-ul e outdated, eu zic sa incerci sa-ti strangi niste banuti sa-ti iei PS4, astepti sa iasa FIFA 19 si sa te bagi la turneu, poti face niste banuti daca esti bun smug

| oviivan explică (pentru Anonim769):

Cd - ul este nou am cumparat un cd cu fifa 2017 nou nout si tot asa nu imi merge. O sa imi cumpar si un ps4, dar mai intai vreau sa ii dau de cap sa il repar si pe accesta.