| Sergiu_Bendris_1995 a întrebat:

Am un router wireless si nu pot sa il conectez la laptop. Pe telefon merge eirelessu dar la laptop nu. Ma ajutati si pe mine?

2 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Fi mai exact drivere la laptop pentru wireless ai, iti cere o cheie sau ce exact, ce router ai etc.

| Sergiu_Bendris_1995 explică:

Routerul este TP-LINK model TL-WR720N
eu am istalat multe drivere atat pentru placa video si suneet cat si pentru wireless habar nu am daca le-am instalat bine sau nu happy. nu imi apare nici o cheie doar ca nu imi gaseste reteaua wireless. la tel meu merge dar la laptop nu