| ANDReY000 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s plus si de ceva vreme nu imi merg datele mobile adica netul pe mobil chiar daca eu am vreo 200 de mega de internet.Am dat restart si degeaba. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Activarea conexiunii de date mobile se poate realiza urmand pasii de aici:
http://www.orange.ro/....../din_src/1
Pentru a verifica daca serviciile de date sunt active pe numarul tau, te vom contacta prin mesaj privat.

O zi buna,
Orange Helper

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Verifica setarile daca sunt ok.

| ANDReY000 explică (pentru sltlp):

Am verificat dar poate trebuie sa merg la retele mobile sa dau scanare operatori de retea si sa selectez Orange in cazul meu.Nu stiu poate il stric si mai tare.