| SkizzoPlus a întrebat:

am un sistem de Boxe Logitech 5.1 X-530, 70W RMS si am o problema la el, se aude doar subwooferu si boxa principala( cea cu volumu, butonu de pornire etc ) iar celelalte se aud cateodata cand imi da pc-u vreo eroare ceva, insa nu mereu. O fi de la placa audio? De la windows? ( Am windows 7 )

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Arunca un ochi aici: http://www.videotutorial.ro/? p=5425. SUnt niste setari care trebuie facute. Nu e de la sistemul audio.

1 răspuns:
| Tagaso a răspuns:

Placa audio e HD? uităte la un film 5.1 muzica e pe două sau trei canale.