| plasmaticus a întrebat:

Am un site gazduit la o firma.
Problema ultima intalnita este ca dupa instalarea wordpresului nou gol aveam (erau 3 wp ac erau 3 siteuri in vedere) aveam ocupati 200 mega din cei 3 giga alocati mie de firma de hosting.
Insa la cam o luna, desi nu pusesem decat un articol de vreo 3 mega, mi-a venit notificare ca 90% din spatiu e full. Si asa era, full.
Am sters tot ce am putut eu din cpanel, din ftp.
Nu am reusit sa sterg decat vreo 200 mega care erau cele 3 wp-uri.
In cpanel se vede ca am 2.5 giga pusi la alte utilitati, unde specifica ca nu-i pot accesa din cauza lipsei permisiunilor.
Eu intru ca admin in cpanelul meu. Cu toate astea nu am acces la acesti 2.5 giga aparuti din senin.
Stie cineva rezolvarea?

1 răspuns:
| Olah_Stefan_1999 a răspuns:

Salutare! Zice ca nu ai spatiu? descarca filezilla baga datele in acel program si de acolo pui totul de fapt de acolo poti baga si permisiuniile acestuia! daca nici asa nu merge esti nevoit sa trimiti un Ticket firmei respective de unde ai webhostingul! Mult Succes!