| Gabi001 a întrebat:

Am un televizor Sony iar problema este ca la canalele hd doar se aude sunetul fara imagine.Sunt pe digital deoarece televizorul are si mod analog si digital fara vreun decodor sau ceva de genul si nu imi merg, Vreo solutie?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Da; roagă firma de cablu să-ți mai dea niște decibeli la intrarea în apartament! Semnalul e prea slab.
Sau poți să iei tu un amplificator pentru TV Cablu și să-l pui la intrarea televizorului.