| MaybeAnotherDay a întrebat:

Am urmatoarea problema : Am un Samsung Galaxy S3 mini de aproximativ 6 luni... Urmatoarea mea problema este : cand il bag la incarcat imi arata ca se incarca, dar de fapt el se descarca in timp ce el ar trebui sa se incarce. Am schimbat si acumulatorul, si iarasi aceeasi problema. Nu vrea sa se incarce nici la priza nici la PC cu cablu de date, acum trebuie sa stau cu telefonul oprit ca nu mi se incarca. Nu stiu ce sa-i mai fac.

Problema este de la soft sau ce?

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| zuzualina a răspuns:

Eu l-am avut si nu am avut problema asta... (il am de 1an jumatate |de 3 luni am SIV | si nu am nimic cu bateria si l-am folosit destul de mult...)

Du-l la magazin de unde l-ai cumparat| Orange, Vodafone, Cosmote - online achizitionat nu cred ca ai avea garantie decat 6luni- 1an

1 răspuns:
| ionutss a răspuns:

Pai problema este atunci din telefon. Daca e in garantie du l la magazinul de unde l ai luat sa ti dea altul sau sa l trimita la reparat.