| Manea_Razvan_1999_rWCu a întrebat:

am vazut ca in mai toate magazinele care comercializeaza telefonane tip smartphone acestea ruleaza un video de prezentare atunci cand sunt in asteptare. Intrebarea mea ar fi urmatoarea cum se poate seta asa ceva? (la setari nu exista aceasta posibilitate) Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil telefoanele acelea au o versiune speciala a softului care e facuta exact pentru asa ceva (prezentarea telefonului).