| s0ulgfx a întrebat:

Buna Ziua!

Am vazut ca nu de mult a aparut un suport pentru telefoane/tablete si anume IBend(pe youtube am gasit exemple doar cu produse Apple). Si vreau sa va intreb daca acest IBend este compatibil si cu alte telefoane/tablete in afara de cele Apple?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Merge si cu alte telefoane dar sa fie cu aproximatie cam aceleasi dimensiuni ca iPhone.

2 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Nu cred ca se potriveste pentru alte telefoane sau tablete, insa eu ti-as recomanda smart cover pentru iPad. http://www.quickmobile.ro/......82559.html

| Morfilio a răspuns:

Este conceput sa fie doar pentru produsele Apple. sunt dimensiunile pentru Apple dar daca ai un telefon sau tableca cu aproximativ aceleasi dimensiuni poti sa il folosesti dar s-ar putea sa nu stea fix.