| Marian_Velicu_1995 a întrebat:

am windows 7 pe 64 bits. Cand aprind calculatorul astept pana se incarca, apare starting windows, iar apoi se stinge. De la ce poate sa fie acesta problema?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andrei123654789 a răspuns:

Pai poate fi ori de la windows, avand boot manager-ul dat peste cap adica sa fie un windows defect sau..de la pc acesta nesuportand formatul de 64 bits deoarece placa video poate fi de 32. Oricum faza e ca nu e ceva concret, incearca sa-ti pui un windows de 32 si daca e aceeasi problema, mai mult ca sigur placa video are probleme..In momentul de fata si eu am parte de o soarta groaznica, placa mea s-a dus naibii si mai poate reda decat 5 culori si se tot inchide deci daca am gresit la ortografie e datorita faptului ca iti raspund de pe tabletabig grin. Sper ca te-am ajutat.

| MasterOfDark2017 a răspuns:

Daca se stinge ca sicum il scoti in priza verifica surs, daca doar se restarteaza reinstaleaza windowsu si verifica mewmoriile, daca esti din buc ma poti contactta... mess tancuandrei2003