| ChristianUchiha a întrebat:

Buna ziua as avea nevoie de ajutor foarte tare: cand apas pe w a s d nu se intampla nimic iar sagetile din dreapta cand le apas imi dau sageata sus=w sageata jos=s sageata dreapta=d iar sageata stanga=a ma refer la scris, la jocuri ma pot misca dar nu pot scrie cu w a s d am o tastatura Marvo Touch Wisdom KG748 cu macro dar nu cred ca asta este problema multumesc! Dau funda xdxdxd

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Sau asta: https://www.tpu.ro/......-sagetile/

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Poate te ajuta asta: https://www.autohotkey.com/ Eu nu am incercat; daca se strica mai rau sa nu ma injuri. :)

| anonimg a răspuns:

Funda este un gest de apreciere -si iti multumesc pentru ea-, chiar daca ai rezolvat problema de unul singur. Si mie mi s-a intamplat ca la unele intrebari pe care le-am pus aici, sa rezolv tot singur problemele lor.

| Alll3x a răspuns:

Poate ai inversat satarile uitete putin la ea mai atent la tastatura / cauta pe un pchelp problema si poate se rezolva

| ChristianUchiha explică:

Am rezolvat problema dupa ce am pus anuntul dar totusi