| FazekasErvin a întrebat:

Bună ziua, as avea nevoie de puțin ajutor.

Dacă cineva se pricepe la PC-uri și Laptop-uri. Deoarece sunt nehotărît. Ce mi-ați recomanda laptop sau PC? (De gaming)
Și de ce e unul mai avantajos decât celalalt? Eventual lăsați și o adresa de email pentru a vă putea contacta.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Desktop toata ziua. Vezi ca ma ai pe Discord si am mai povestit, ma gasesti acolo.winking

| FazekasErvin explică (pentru GabiDumitrescu):

Gabi caută-mă acum pe Discord
Eticheta este 0628

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru FazekasErvin):

De ce nu mai esti pe conversatia aia pe care o aveam? Nu stiu cum dau de tine cu eticheta aia, fml. Da un instant invite, ceva.

| FazekasErvin explică (pentru GabiDumitrescu):

Păi tu cum adaugi prieteni pe Discord numele meu pe Discord este: Fazekas Ervin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru FazekasErvin):

O sa ma uit pe la prinz, acum am treaba.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru FazekasErvin):

Am nevoie si de handle. Ar trebui sa fie ceva de genul Fazekas Ervin#1234. Ti-l trimit pe al meu in privat.

8 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Uite de ce nu este recomandat un laptop:
https://www.tpu.ro/......op-ul-e-o/
Problema de mai sus a aparut cu 30 de minute mai inainte de a pune tu intrebarea aici.

| ChiarEu2 a răspuns (pentru anonimg):

Ăsta e un laptop de 1200 lei folosit la capacitate maximă 3 ani. A fost ținut aprins non-stop timp de câteva săptămâni. Laptop-ul ăsta nu a atins masa niciodată. A fost folosit doar în brațe și pe pat.

| gelu1970 a răspuns:

Pentru gaming cumpără PC.