| WiZzXDDDD a întrebat:

as avea urmatoarea intrebare: Nu stiti cand se va ieftinii PlayStation 4? As dori sa achizitionez unul, insa mi se pare prea mare pretul actual.

Sau, daca stiti sarbatori de genul: Black Friday sau o data mai precisa cand ar putea sa scada pretul acestui articol.

3 răspunsuri:
| Istrate_Cristian_1980 a răspuns:

Pai de sarbatori, dar ai grija ca la ps4 trebuie sa cumperi si abonament

| sltlp a răspuns (pentru Istrate_Cristian_1980):

Abonamentul e doar daca vrea multiplayer, deci e optional. Insa daca il plateste, primeste si jocuri gratuite in fiecare luna.

| WiZzXDDDD explică (pentru Istrate_Cristian_1980):

Stiu ca trebuie si abonament, deci sa inteleg ca si se va ieftinii si de pasti? Daca da, cam la ce pret ar ajunge?