| PaltineanAlex a întrebat:

As dori sa achizitionez o pereche de casti wireless si nu ma pot decide intre Sennheiser 4.40 BT, Skullcandy Hesh 3 sau Skullcandy Crusher. Ma puteti ajuta sa aleg?(mai ales daca aveti experienta proprie)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zi si mie. castile pentru telefon fara fir necesita sa lasi bluetooth pornit sau nu?

| Dandinelle a răspuns (pentru mgtow):

La castile cu bluetooth, trebuie sa ai bluetooth-ul pornit.
Legat de intrebare, eu recomand cele de la Bose cu noise cancelation sau Sennheiser

| mgtow a răspuns (pentru Dandinelle):

Atunci nu merita consum mare de baterie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu detin Sennheiser 4. 40BT de aproximativ un an jumate si pot spune ca sunt niste casti exceptionale, pentru pretul lor (~100 euro) isi fac banii fara discutie. Bateria tine cat e declarat (undeva la peste 20 de ore, depinde de utilizare), sunetul se aude foarte bine si ce m-a impresionat e ca sunt extrem de solide. Eu unul am dat cu ele de multe ori de usa de la masina, am cazut de pe bicicleta cu capul de asfalt si am dat direct cu ele si inca merg perfect, ma declar multumit, mai ales pentru niste casti entry level facute aproape complet din plastic, pot sa spun ca e un plastic de foarte buna calitate. Ca minusuri singurul pe care l-am gasit a fost bassul care pe mine nu prea ma multumeste, din fericire eu nu prea ascult muzica in care bassul conteaza foarte mult. Eu zic sa te orientezi si in functie de ce ai nevoie, stiu ca la skullcandy bassul e extrem de bun, in schimb (ca un zvon, dar am si un prieten care a patit) skullcandy se cam rup, fara sa tragi foarte tare de ele. Prin urmare alege si in functie de ce ai nevoie, eu ti-am zis strict parerea mea de posesor de 4. 40BT. Zi frumoasa sa ai!