Întrebare recomandată | Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Bună ziua, aș dori să aflu dacă se poate înregistra meciurile de la TV și ce îți trebuie să faci lucrul acesta?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mediabox cu inregistrare. Sau stick de memorie mare in televizor.

| dannyel86 a răspuns:

Daca televizorul permite din meniu inregistrarea programelor redate, ai nevoie de un hard extern (sau poti incerca si cu un stick usb) pe care il conectezi la portul USB de la televizor. Acesta nu are memorie pentru inregistrare, de aceea e nevoie de un spatiu de stocare extern.
Consulta manualul oficial al producatorului si urmeaza pasii indicati. Fa teste pe emisiuni diferite, inainte de a inregistra partidele care te intereseaza.

| awspam a răspuns:

Daca stai cu telefonul sa inregistrezi meciul in timp ce e jucat la tv castigi timp si nu apar reclamele toate

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Daca ai TV Tuner poti si sa inregistrezi.

| Bossdeanonim12 a răspuns:

Salut! Daca ai xbox sau ps, se poate.
Asa, simplu, nu cred.
Inregistreaza pe Youtube, pe telefon.
Succes!