| Leechu a întrebat:

Buna ziua! As dori sa știu cum pot sa îmi recuperez istoricul YouTube pe care l-am șters din Google Chrome. Mulțumesc mult!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai sters istoricul din browserul Chrome de pe telefon și Chrome nu era sincronizat cu același browser de pe computer, atunci accesează YouTube de pe computer și acolo îți va apărea istoricul intact.

| Leechu explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc mult! Din păcate l-am șters de pe computer. Ce as putea face atunci?

| Robert265 a răspuns:

Intri pe contul predestinat