| Oct a întrebat:

As dori sa stiu daca cineva are informatii despre situl www.officegsm.ro, cat sunt de seriosi, ce calitate au serviciile lor, etc. In principiu, vreau sa stiu daca ma pot baza pe ei pentru a achizitiona un telefon ( destul de scump ), fara sa am probleme.

Va multumesc.

1 răspuns:
| moldovianu a răspuns:

Nu am idee cat sunt de seriosi, oricum la contact nu vad nici o adresa.Ciudat!
iti recomand sa intri pe price.ro si cauti telefoane acolo.gasesti si ieftine si magazine virtuale serioase(telefonultau.eu)cel putin de la astia am luat eu si inca unu dar nu mai tin minte.