| DeeutzaDeea a întrebat:

As vrea sa achizitionez un Iphone 5S Gold si singurii la care l-am gasit la un pret acceptabil au fost cei de la quickmobile. Va rog daca ati putea sa imi spuneti daca sunt de incredere, ce fel de experiente ati avut cu ei mai ales in cazul garantiei sau daca ati putea sa imi recomandati o alta alternativa de unde l-as putea achizitiona la un pret similar. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Emanuel911 a răspuns:

Dupa parerea mea, quickmobile este cea mai buna alegere, raport calitate-pret-incredere, eu am un Samsung galaxy s6 edge plus de acolohappy

| mihai69 a răspuns:

La CEL.ro e mai ieftin. Și sunt OK.
http://www.cel.ro/Telefoane-Mobile/apple/

| Robyroberto32 a răspuns:

Quickmobile este numarul 1 in Romania ca si magazin gsm, sunt cei mai de incredere, nu exista magazin gsm mai de incredere si cu suport mai bun.Cumpara fara nicio problema.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

QuickMobile este unul dintre cele mai serioase site-uri :)
Deci, poţi cumpăra cu încredere de la ei!

Ca să nu mai zic că este una dintre puţinele firme care asigură Garanţia fără să ai nici o cheltuială cu trimiterea produsului în Service!
Ei trimit ( gratis ) curier, ridică produsul de la domiciliul tău, îl receptionează în Service, îl repară şi ţi-l trimit înapoi acasă :)
https://www.quickmobile.ro/support#tabs-Garantia_Produselor

Toate cele bune!