| alehar05 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar acest macbook pentru facultate https://m.emag.ro/......D6GRQBMBM/ si as vrea sa stiu daca pot instala Microsoft teams, power point. Tin sa mentionez ca nu am mai folosit un macbook.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai da atatia bani pe un laptop doar ca sa folosesti teams pe el?

| alehar05 explică (pentru suntserios):

Nu-l cumpar doar pentru asta, nu e ca si cum daca facultatea se muta de sapt viitoare in program fizic arunc laptopul, il cumpar si pentru uz personal si pentru ca folosesc iphone de 8 ani si sunt multumita si asta ma face sa cred ca m-as impaca bine cu un macbook.

| Anuket a răspuns (pentru alehar05):

Dacă tu vrei să iei Apple, că îți place, nu te oprește nimeni. S-a cam scris ce era de spus.

| sierra1 a răspuns:

Sigur că poți doar DACĂ te grăbești - mai sunt 3

| mihai69 a răspuns:

Poți. Dar mai ales dacă nu ai mai folosit chestii de la Aple... mai bine iei altceva.

| alehar05 explică (pentru mihai69):

Folosesc iphone de 8 ani, dar niciodata nu am folosit un macbook.

| mihai69 a răspuns (pentru alehar05):

Atunci, da, merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5000 de lei pentru un i3 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La banii ăștia îti iei unul rachetă de la branduri obișnuite