| Jigokunokishi a întrebat:

As vrea sa imi spuneti daca stiti cateva nume de aplicatii cu imagini care se schimba singure pe ecran, imagini din natura, cu animale s chestii d-astea mi-ar placea. Dar sa fie imagini care se schimba singure in fundal. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Opțiunea asta este deja posibilă daca ai Windows 7.Schimba tema cu de exemplu landscape și lasă selectate toate fundalurile prezente în temă. Acestea se vor interschimba la un interval de timp fix.Succes

| Nero a răspuns:

Daca te referi la telefon android, ai un widget (intri la aplicatii si selectezi widget-uri ) numit Cadru fotografie si iti alegi tu pozele din galerie sau descarci cateva.Alta metoda ar fi sa cauti pe magazin play "nature live wallpaper" sau nature slideshow wallpaper. Bafta