| leolord669 a întrebat:

Bună ziua, aș vrea să-mi cumpăr un PC pentru gaming, dar pe pc garage multe oferte bune nu mai sunt in stoc si componente. Îmi poate recomanda cineva niște componente/pc cu buget până in 5000 de lei, nu prea mă pricep in pc-uri, aș aprecia mult dacă ați putea să-mi spuneți tot ce am nevoie pentru el si de unde să-l cumpăr, mulțumesc frumos

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Tot pe PcGarage pui toate componentele in cos si dupa salveaza wishlist si pui un nume.

5 răspunsuri:
| leolord669 explică (pentru aditimus):

As vrea si eu să-mi fac un wishlist de genul. Unde trebuie să il fac?

| aditimus a răspuns (pentru leolord669):

Tot pe PcGarage pui toate componentele in cos si dupa salveaza wishlist si pui un nume.

| ncristian7805 a răspuns:

Salut! iti pot recomanda de unde sa iei, posibil sa stii respectivul canal sau nu, dar are calculatoare de tot felul si la preturi accesibile: https://www.youtube.com/user/Str3sU, si livreaza mai peste tot. Sau daca nu, poti sa ii trimiti un mesaj pe Instagram in legatura cu un pc si sigur te va ajuta sa iti alegi unul.

| leolord669 explică (pentru ncristian7805):

Salut, linkul nu imi merge, dar vad ca este de la Str3sU, ai putea sa imi zici titlul de la video sau te refereai la el pur si simplu?

| ncristian7805 a răspuns:

Ma refeream pur si simplu la canal. Mai la toate liveurile si videourile, are in descriere calculatoarele.