| Roberrt21 a întrebat:

as vrea si eu o parere despre urmatoarele laptopuri: Laptop Gaming ASUS TUF FX505DY cu procesor AMD® Ryzen™ 5 3550H pana la 3.70 GHz, 15.6", Full HD, IPS, 8GB, 512GB SSD, AMD RADEON RX560X 4GB, Free DOS, red matter

Laptop Gaming HP Pavilion 15-ec0010nq cu procesor AMD Ryzen™ 5 3550H pana la 3. 7GHz, 15.6", Full HD, 8GB, 256GB SSD, Nvidia GeForce GTX 1650 4GB, FreeDOS, Shadow Black

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Asus nu ca sunt mizerabili. HP-ul suna bine, dar ar fi o idee sa iei un SSD mai mare sau sa ii pui un HDD. In cel mai rau caz, o sa iei pe linga el si un hard extern pe care sa tii chestii...

| lpavel a răspuns:

Daca puneai un link puteam vedea mai multe detalii dar tinand cont dupa ce ai scris HP este putin mai bun dar Asus e o marca mai buna! Alegerea e a ta! happy