| Stavros a întrebat:

As vrea si eu un link de unde sa descarc driver la placa video
" Mobile Intel(R) 45 Express Chipset Family (Microsoft Corporation - WDDM 1.1) "

Multumesc.

5 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Http://downloadcenter.intel.com/......esult.aspx

Selectezi Windows-ul pe care il ai si dai download.
Cu placere

| Edward92 a răspuns:

Mmm.o modalitate mai simpla descarca everest. iti da toate informatiile, din pcul thau.de asemenea ai link de unde descarci driverele pentru fiecare in parte
sper sa fi fost de ajutor

| Stavros explică (pentru Edward92):

Pai treaba e asa...

Am cumparat zilele trecute un laptop si am bagat wind 7 si sau instalat automat toate drivele... si acum imi apare o eroare ca driverul video nu este compatibil...
ce imi recomandati sa fac?

| Edward92 a răspuns:

Daca ai windows 7 premium sau home edition cel mai bine e sa umbli la setarile de la windows updates o sa iti downloadeze toate softurile importante inclusiv drivere...eu am windows premium si am update windows activ si e perfect.asa aveam si eu probleme.acum nu mai am. sper sa fi fost de ajutor!